Szamba Betonowe cała Polska, dostawa 3-4 dni

Transport szamb betonowych w całej Polsce oraz UE.

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że szamba to dość duże elementy systemów kanalizacyjnych. Nie da się ich umieścić w bagażniku zwykłego auta osobowego lub przewieźć na dachu. Nie da się ich umieścić w busie lub na zwykłej przyczepie. Ważą zbyt wiele, są zbyt duże. Nawet szamba jednokomorowe sprawiają problemy w transporcie. Nie wspominając już o większych typach szamb, które oferuje nasza firma (szamba dwukomorowe i wielokomorowe).

mapka szamb

transport-szamb

 

Jednak korzystają z usług naszej firmy nie muszą Państwo martwić się o transport. Posiadamy ciężarówkę z dźwigiem, która szybko i bezpiecznie przetransportuje zakupione szambo pod wskazany adres. Prócz transportu, oferujemy również darmowy montaż. Oferujemy dostarczenie zamówionych szamb na terenie całego kraju. Nie ważne więc, gdzie Państwo mieszkają – korzystając z usług firmy Szamba betonowe Plus – szamba trafią na Państwa posesję najszybciej, jak tylko to możliwe.

Pragniemy dodać, że wielu producentów szamb nie oferuje gratisowej dostawy (o ile mają w ofercie transport). Zapraszamy więc do skorzystania z kompleksowej oferty zakupu, transportu i montażu szamb! W razie pytań zapraszamy do kontaktu.