Szamba Betonowe cała Polska, dostawa 3-4 dni

Szamba Betonowe – Plus: producent i dostawca szamb

Nasza firma powstała w styczniu 2000 r. od początku swojej działalności ukierunkowaliśmy się w branży budowlanej. Przez ten okres udało nam się dostarczyć betonowe zbiorniki do setek klientów. Od początku ideą którą się kierowaliśmy to dostarczanie klientom zbiorników betonowych opartych na nowoczesnej technologii konstrukcyjno -budowlanej, ze sprawdzonych solidnych materiałów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

szambabetonowe-plus@wp.pl

+48 505 299 531

Celem naszej firmy jest zapewnienie inwestorom dostępu do europejskich i światowych rozwiązań w sferze budowlanej. Dzięki temu, że każdy nasz Klient został otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu z nami firma zdobyła miano jednego z większych dostawców zbiorników betonowych w Polsce. Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa kosztorysu zbiorników betonowych wraz z transportem i darmowym montażem w doborze optymalnych rozwiązań. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt podzielimy się z Państwem fachową wiedzą, zapewnimy Państwu dostawę najwyższej jakości zbiorników obsługę w zakresie ich doboru, transportu i montażu. Posiadamy zaplecze transportowe świadczące usługi transportowo- montażowe na terenie całego kraju. 

UWAGA WAŻNE JAKO JEDYNI W POLSCE POSIADAMY CERTYFIKAT EU 

 Produkowane seryjnie i oferowane do sprzedaży zbiorniki betonowe zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych ( Dz.U.92/2004 poz 881 ) mogą byc legalnie wprowadzane do obrotu i stosowane przy wykonaniu robót budowlanych pod warunkiem, że Producent posiada Certyfikat EU lub Polską Normę lub Aprobatę Techniczną. Firma Nasza posiada Certyfikat EU, Dokument wyższy od PN i Aprobaty Technicznej, gdyż uprawnia do obrotu materiałami budowlanymi typu " zbiorniki betonowe " (szamba) na terenie Polski oraz na terenie Krajów Unii Europejskiej. KUPUJ ZBIORNIKI Z CERTYFIKATEM EUROPEJSKIM A UNIKNIESZ PROBLEMÓW Z ODBIOREM BUDYNKU !!!