Szamba Betonowe cała Polska, dostawa 3-4 dni

Montaż szamba

Prócz produkcji oraz transportu, firma Szamba Betonowe Plus chętnie zajmie się montażem zakupionego przez Państwa szamba. Oczywiście montaż jest gratisowy – wychodzimy z założenia, że najlepiej znamy nasze szamba (w końcu to my je produkujemy), dlatego w trosce o jakość i klienta, oferujemy darmowy montaż.

Posiadamy specjalistów, którzy specjalizują się tylko w montażu, nadzorują każdy krok i dopełniają zadanie instalacji systemu kanalizacyjnego u każdego klienta. Dzięki temu nie będą mieli Państwo problemów z naszymi
produktami.

Przed przybyciem szamba na Państwa posesję prosimy o przygotowanie wykopu. Istotnym czynnikiem w przygotowaniu wcześniej wspomnianego wykopu jest zastosowanie podsypki piaskowo – żwirowej o grubości minimum 10 centymetrów i wypoziomowanie spodu wykopu. Wykop należy przygotować odpowiednio do pojemności zbiornika, zachowując spadki rury kanalizacyjnej.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie montażu i rzeczonego wykopu – prosimy o telefon pod numer: 505-299-531).  

 

Istotnym czynnikiem w przygotowaniu wykopu jest zastosowanie podsypki piaskowo – żwirowej o grubości min. 10cm i wypoziomowanie spodu wykopu. Wykop przygotować odpowiednio do pojemnosci zbiornika zachowując spadki rury kanalizacyjnej (pytaj handlowca tel. 505-299-531).

MONTAŻ SZAMBA BETONOWEGO GRATIS W DNIU DOSTAWY !!!